BLACKBERRY PASSPORT 32GB 3GB RAM (POSTA FALAS)

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Passport
BLACKBERRY PASSOPRT 32GB 3GB RAM GJENDJA 9.5/10 SHOQEROHET ME KARIKUES,DHE KUFJE

Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore brenda TIRANES 2-3ore .Pagesa behet kur e merr produktin ne dore.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim