BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Bold 9720
BLACKBERRY 9720 ME TAC DHE BUTON SHUME PAK TE PERDORUR TE ARDHUR NGA GJERMANIA .Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga mine peza perball hotel tafaj ose na vizitoni ne Istragram & facebook @edi_phones CMIMI I PADISKUTUESHEM
+35568560660
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim