Iphone 8 64GB(Gjendje PERFEKTE)** LEXO NJOFTIMIN**

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

299 EUR   399 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 8
Shitet IPHONE 8 Silver i APPLE
***Telefoni eshte i zhbllokuar nga ana e rrjetit me CHIP.
Per ata qe se din, zhbllokimi me chip eshte njelloj si zhbllokimi fabrikes, nuk ndikon ne funksionalitetin e telefonit. Telefoni eshte komplet funksional. Zhbllokohet me chip per arsye sepse cmimi i zhbllokimit normal eshte shume i larte dhe nuk ka leverdi. Nuk jep asnjelloj problemi ne perdorimin e telefonit edhe afatgjate! Punon me cdolloj karte. Shitet me kete cmim per kete arsye.***

Ka memorje 64GB Me version te sistemit me te fundit 12.4! Vjen me karikues dhe fish origjinale
Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri!

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim