OKAZION!! Iphone 8 plus 256GB (Gjendje PERFEKTE!)

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 8 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

519 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 8 Plus
Shitet IPHONE 8 Plus i Zi i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked!

Ka memorje 256GB Me version te sistemit me te fundit 12.4! Vjen me karikues dhe fish origjinale

Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri.

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim