IPHONE 8 PLUS 64GB EUROPIAN (POST FALAS)

Shitet nga: EDI_PHONES Sot 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 8 Plus
IPHONE 8 PLUS 64GB GJENDJA 9.5/10 ,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham

Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore brenda TIRANES 2-3ore .Pagesa behet kur e merr produktin ne dore.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim