Iphone 7 (Gjendje PERFEKTE)

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

219 EUR   319 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7
Shitet IPHONE 7 i Zi i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra JO ME CHIP!!

Ka memorje 32GB Me version te sistemit me te fundit 12.1! Vjen me karikues dhe fish origjinale

Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri.
Per me teper detaje: http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim