SUPER OFERTE iPHONE 7 PLUS 128 GB VITRINE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AMERICAN COMPUTERS Sot 17:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 6 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

399 EUR   550 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus
iPHONE 7 PLUS 128 GB VITRINE
BLACK
JEPEN DHE ME KESTE
CEL-0682082012
ADRESA-RR.SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT I (VASIL SHANTO) TIRANE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim