SUPER OFERTE iPHONE 7 128 GB VITRINE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AMERICAN COMPUTERS Sot 17:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 4 870 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

305 EUR   620 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus
iPHONE 7 128 GB
PRODUKT VITRINE INPORTUAR NGA AMERIKA
JEPEN DHE ME KESTE
CEL-0682082012
ADRESA-RR SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 TIRANE .

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim