iPhone 7 PLUS *** Lexo Njoftimin***

Shitet nga: Kristi 17 Gush 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

269 EUR   449 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 7 Plus
Shitet IPHONE 7 Plus Black Matte i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked! Ka memorje 32GB.

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, gati perfekte SHENJA te paperfillshme!
***Telefoni eshte i zhbllokuar nga ana e rrjetit me CHIP.
Per ata qe se din, zhbllokimi me chip eshte njelloj si zhbllokimi fabrikes, nuk ndikon ne funksionalitetin e telefonit. Telefoni eshte komplet funksional. Zhbllokohet me chip per arsye sepse cmimi i zhbllokimit normal eshte shume i larte dhe nuk ka leverdi. Nuk jep asnjelloj problemi ne perdorimin e telefonit edhe afatgjate! Punon me cdolloj karte. Shitet me kete cmim per kete arsye.***
EKRANI PERFEKT.
Vjen me karikues dhe fish origjinale!

Per me teper detaje: https://www.gsmarena.com/apple_iphone_7_plus-8065.php

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim