QARK PER IPHONE 6S 16gb (POSTA FALAS

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 420 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s
QARK PER IPHONE 6S ME FINGERPRINT TE BARDHE.NE CMIM PERFSHIHET DHE MONTIMI.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones

+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim