Shitet iphone 6s plus 64GB SUPER I PASTER

Shitet nga: Leo Dje 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 LEK   320 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6s Plus
Shitet iphone 6s plus 64 GB i ZI
Telefoni esht 100% funksional dhe unlock
Telefoni esht perdorur nga nje femr dhe eshte shum i paster..Telefoni ka ardhur nga Anglia eshte version europian jepet me karikuse dhe kllef
Telefoni jepet me garanci flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim