iphone 6+ 128gb

Shitet nga: lini 18 Gush 03:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 220 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

48 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6 Plus
shes iphone 6 plus 128 gb 480 mije per arsye mosperdorimi pasi kam bler iphone x....celulari esht ne gjendje shume te mire pa asnje gervishje ne ekran dhe me shenja te pakta perdorimi.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim