Zhbllokim i iPhone Per Te Gjitha Kartat (Me Cip)

Shitet nga: Carrier Unlock 27 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Zhbllokim telefoni qe nuk punojne me karta shqiptare apo karta te tjera.Zhbllokim dhe per cdo lloj telefoni (iPhone e Android)
Cmimi 1500 leke nga iphone 5s deri ne iphone XS Max. Me lire se kudo :)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim