SHITEN PAJISJE SERVISI!

Shitet nga: tedi 18 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
1.MIKROSKOP 20X-40X I MODIFIKUAR ME KRAHE QE LEHTESON SE TEPERMI PUNEN.
2. HAVI + POWER SUPPLY (https://www.amazon.com/Saike-Solder-Soldering-Rework-Station/dp/B00MXL5IEM/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8)
3. PAJISJE VAKUM PER TE PUNUAR EKRANET TEPER CILESOR DHE SHUME PAK I PERDORUR(https://www.amazon.com/Uyue-YOUYUE-948Q-Separator-Machine/dp/B0120YCCOK)
4. LARES ULTRASONIC (https://www.aliexpress.com/item/YAXUN-YX2000A-220V-or-110V-Stainless-Steel-Dual-30W-50W-Ultrasonic-Cleaner-With-Display-Ultrasonic-Cleaning/1701590849.html)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim