Shiten Makineri riciklimi ekranesh per iPhone dhe

Shitet nga: Toldi 15 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Tiranë
Shes makineri per riciklim ekranesh
Ak laminator 750 euro
Tbk Laminator 650 euro
Tbk 5in1 250 euro
Makinerite jane ne gjendje perfekte pune, shiten pasi kam mare makineri me kapacitet me te larte prodhimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim