SHITEN BATERI TE JASHTME GOLF12000m/Ah 24000m/Ah

Shitet nga: Aksesore 16 Korr 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten bateri te jashtme per celulare shume cilesore per nje karikim efikas , te shpejte dhe te qendrueshem . 12000m/Ah 2500 Leke 12000m/Ah me ekran digital 3000 Leke 24000m/Ah 4000 Leke Marka GOLF
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim