Shasi iphone 6 & 6s

Shitet nga: iphone 06 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes shasi origjinale 6 dhe 6s me shenja te vogla perdorimi (20 cope)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim