Pajisje dignostikimi dhe leximi per celular

Shitet nga: ervin 25 Maj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 LEK   50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten te gjitha si me poshte
1 Cellebrite UME-36Pro,
3 UME-24,
1 UME-12
Dhe 250 kabulla transferimi
Per me shume kontakt ne tel ose wp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim