Kacavide elektrike Xiaomi

Shitet nga: iPremium MobileShop 16 Pri 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 LEK

Komuna: Tiranë
💻 IPremium MobileShop 💻
⚙️ - Kacavide Elektrike Xiaomi Wowstick F1
1️⃣ - 64koka kacavidash te ndryshme
2️⃣ - Flete magnetike ( ScrewPad )
3️⃣ - Magnetizim dhe demangetizim
4️⃣ - Karikues Portabel
💶 - Per vetem 7.500leke
🚚 - Transport kudo 🇦🇱🇽🇰
📞 - Whatsapp: +355699926879
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim