Ekran Samsung S8 i perdorur

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Smartal 08 Sht 12:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kemi ekran Samsung S8 i perdorur pa asnje gervishtje vetem me nje vije jeshile te holle ne cep fare. te lutem shiko foton.
Cmimi perfshin edhe montimin dhe eshre i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim