UPS

Shitet nga: A13i Sot 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes UPS te te gjitha fuqive nga 2 kva deri ne 500 kva.
Ups jane dy marka le grand dhe marke ekonomike .
Jane trefazore me panel elektronik .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim