Switch GigaBit 10/100/1000 24Porta

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 12 Sht 08:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 LEK

Komuna: Tiranë
Transport ne te gjithe Shqiperine

PLANET GSW-2401 Gigabit Ethernet Switch siguron 24 porta RJ45 10/100 / 1000Mbps për lidhjen e rrjetit me shpejtësi të lartë. Ajo mund të identifikojë automatikisht dhe të përcaktojë shpejtësinë e saktë të transmetimit dhe gjysmën / mënyrën e plotë dyfish të pajisjeve të bashkangjitura me portat 24 Gigabit që mbështesin funksionin e kornizës 10k jumbo. Prandaj, GSW-2401 mund të trajtojë një sasi jashtëzakonisht të madhe të transmetimit të të dhënave në një topologji të sigurt që lidhet me një shtyllë ose servera me fuqi të lartë
- Performancë e lartë
- Të gjitha ndërfaqet e bakrit RJ45 në GSW-2401 mbështesin auto-negociatat 10/100 / 1000Mbps për zbulimin optimal të shpejtësisë përmes kabllove të RJ45 Kategoria 6, 5 ose 5e. Ai gjithashtu mbështet standardin për auto-MDI / MDI-X që mund të zbulojë llojin e lidhjes me çdo pajisje Ethernet pa kërkuar kabllo të veçantë të drejtpërdrejtë ose të kryqëzuar.
- Transmetimi i Trafikut Excellent
GSW-2401 mbështet skemën e transmetimit Store-and-Forward për të siguruar latente të ulëta dhe integritet të lartë të të dhënave, që eliminon trafikun e panevojshëm dhe lehtëson ngjeshjen në rrugët kritike të rrjetit
- Ventilimi, GSW-2401 është në gjendje të veprojë duke reduktuar konsumin e konsiderueshëm të energjisë dhe duke krijuar një mjedis të qetë. GSW-2401 është definitivisht zgjidhja më e mirë për çdo ambient pune pa ndikuar në performancën e tij.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim