Switch 16 Porta 10/100 Mbps OFERTE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 19 Sht 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë

FNSW-1601 është një Switch Fast Ethernet 16-Port 10 / 100Base-TX që është një njësi e përmirësuar që kombinon efikasitetin e energjisë dhe performancën e qëndrueshme.

Portat: 16 10 / 100TX
Lloji i kalimit: I pamenaxhuar
Temperatura e punës: 0 deri 50 ° C
Konsumi i energjisë: Max. 1.3 W / 4.4 BTU
Përparësia: 2.38Mpps @ 64Bytes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim