Radeon HD 6850

Shitet nga: Shitet Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 LEK   80 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet HD 6850 1GB GDDR5.
2 dalje DVI 2 mini DP dhe 1 HDMI.

Karta eshte ne gjendje shume te mire. Cooleri i perket 6950 i nderruar per ftohje me te mire.

Benchmarket tek linku i meposhtem
https://www.anandtech.com/bench/product/539


#karte grafike gpu amd ati radeon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim