NANO STATION M5 LOCO

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 20 Sht 16:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 300 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Transport Ne te gjithe Shqiperine

Acces Point Ubiquiti Nano Station M5 Loco
Shperndares wireless per ambjente te jashtme.
Procesor: 400MHz
5GHz 802.11 a/n
Memoria: 32MB RAM
16dBi Shtrirje 43° Horizontalisht dhe 41° Vertikalisht
Interface: 10/100
Kase rezistente e dizenjuar per ambjente te jashtme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim