LiteBeam LBE-M5-23 (Sasi e Limituar)

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB Dje 08:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Tiranë

Sasi e Limituar

LBE-M5-23 Ubiquiti LiteBeam është një zgjidhje e plotë; ideale për konfigurimin e WISP. Radio frekuenca është 5GHz dhe fitimi i antenës është 23dBi, me funksionalitetin PtP. Ubiquiti LBE-M5-23 është evolucioni më i fundit i një kabllo të lehtë dhe kompakte. LBE-M5-23 është projektuar të jetë një zgjidhje me kosto efektive dhe me performancë të lartë për lidhjen me distancë të largët me brez të gjerë në distanca të gjata. Ai funksionon në të gjithë botën, pa frekuenca 5GHz frekuencash dhe ka performancë të lartë deri në 100 Mbps dhe një gamë të pabesueshme deri në 18+ kilometra. Teknologjia e tij InnerFeed integron të gjithë sistemin e radios në antenë dhe protokolli revolucionar TDMA AIRMAX rrit performancën dhe shkallëzimin e rrjetit. LBE-M5-23 gjithashtu përmban një sistem unik të montimit të topit që siguron fleksibilitet rregullues 3-aks për opsionet e gjithanshme të montimit. Sistemi i montimit, i shoqëruar me nivelin e flluskës së integruar, mundëson shtrirjen e shpejtë dhe të lehtë.

Karakteristikat e produktit:
• Antenë me drejtim të lartë, të drejtuar
• Dizajni industrial i shkëlqyeshëm
• Madhësia kompakte
• Peshë e lehtë

Transport gjithe shqiperine nepermjet postes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim