Kamera Sigurie

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 20 Sht 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 2 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Tiranë
Oferta Sot Mbaron

Set Kamera Sigurie🔥
🔥 DVR 4 CH 🔥
🔥 Monitor 🔥
🔥 2 kamera 2Mpx Domme IR 20 Metra 🔥
🔥 HDD 500 GB 🔥
🔥 Ushqyes per Kamera dhe konektore🔥

Cmimi 165 Euro

Sasi e Limituar

Transport ne te gjithe Shqiperine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim