Kamera 2 MPX OKAZION

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 16 Sht 11:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 3 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

189 EUR

Komuna: Tiranë
Oferta Sot Mbaron

🔥Set Kamera Sigurie🔥
🔥 DVR 4 CH 🔥
🔥 2 Kamera Mini Bullet IR 30 Metra 🔥
🔥 Monitor 17 inch 🔥
🔥 HDD 500GB 🔥
🔥 Ushqyes per Kamera dhe konektore 🔥

Sasi e limituar
Transport ne te gjithe Shqiperine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim