Kamer Wireless

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB Sot 08:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK   8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kamer Wireless IP
Cmimi Nen Kosto
2.1 Mpx.Sensor Levizje i integruar
Sensor temperature,regjistron dhe suporton micro sd deri ne 128 GB

Transport ne te gjithe Shqiperine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim