IP Phone Wireless

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 20 Sht 16:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 3 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Ofrete deri me 5 Janar
Telefon IP Wireless
Grandstream WP820 Wireless Wi-Fi Phone Features and Specifications
Dual-band Wifi with efficient antenna design and advanced roaming support
Bluetooth for syncing headsets and mobile devices(contact and call transferring)
HD voice & dual MIC design with AEC and Noise Shield Technology
Rechargeable 1500 mAh battery, 7.5 hour talk time, 150-hour standby
Built-in accelerometer, panic button, push-to-talk
Micro USB port and 3.5 mm headset jack
2 SIP accounts, 2 lines
Support custom Android apps that fit the phone's screen/keys.

Transport ne te gjithe Shqiperine nepermjet Postes Pagesa e Postes si meposhte:
Tirana dhe Rrethinat 200 Lek Brenda 24 Oresh
Rrethet - 300 Leke brenda 72 Oresh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim