BARKOD SKENER HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK I RI

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: IGMA electronics 17 Sht 16:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
*HONEYWELL VOYAGER AUTOMATIK BARCODE SCANNER.......

*VIBER: +37745888140...........................................

*TRANSPORTI NË TËRË SHQIPËRINË PËRMES ADEX KORRIER ALBANIA---------------------------------------------------------------------------
*SHES LEXUES PËR BARKODA HONEYWELL VOYAGER,PAISJA VJEN ME MBAJTËS DHE USB KABËLL,PLUG&PLAY,JANË TË IMPORTUARA NGA GJERMANIA NË GJENDJE TË RE PA PERDOR.
**********************************************************************
*scanner scaner skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson Moneygram westernunion termal thermal ls9208 ms7120 ms7820
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim