Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB

Shitet nga: Ani 16 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Karte Grafiche Ati Saphire Nitro+ 4GB RX580 ne qenje shum te mire funksionale dhe estetike.
Karta eshte versioni Nitro+ qe e ben me te ftohte si karte.
Cmimi 18.000 lek te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim