ATA Pershtates i telefonise analoge ne IP.FXS

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 17 Sht 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
ATA Pershtates i telefonise analoge ne IP. Lejon perdoruesit per krijimin e nje cilesie me te larte te zerit dhe menaxhimit te telefonise IP. Produkti permban 2 porta FXS dhe nje porte 10/100 Mbps per menaxhimin e telefonise nga analoge ne VOIP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim