Akses Point Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Acc

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB 16 Sht 11:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   130 EUR

Komuna: Tiranë
OFERT OFERT OFERT
Grandstream GWN7600 Mid-Tier Wi-Fi Access Point 802.11ac Wave 2 with Beam-Forming Technology
arakteristikat e produktit:
• wireless me 1.27Gbps dhe (2) porta fikse Gigabti
• Dual band 2x2: 2 MU-MIMO me teknologji formimi rreze
• Mbështetje 802.3af Power-over-Ethernet (PoE)
• Mbështet 450 + pajisje të njëkohshme të klientëve WiFi
• QoS i avancuar për të siguruar performancën në kohë reale të aplikacioneve me vonesë të ulët
• Gama e mbulimit deri në 165 metra
• Nisja e sigurt e sigurisë dhe e të dhënave kritike / mbyllja e kontrollit nëpërmjet nënshkrimit dixhital, certifikatës unike të sigurisë / fjalëkalimit të parazgjedhur të rastit për pajisje
• Kontrolluesi i integruar lejon që GWN7600 të zbulojë automatikisht, të sigurojë automatikisht dhe të menaxhojë deri në 30 GWN7600 në një rrjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim