QARK PER SAMSUNG S6 (S920F) MODEL (POSTA FALAS)

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Tiranë
QARK PER SAMSUNG S6 (S920F) MODEL EUROPIAN,NE CMIM PERFSHIHET DHE MONTIMI.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones

+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim