EPSON PRINTER INKJET L805, WIRELESS

Shitet nga: Epson 04 Korr 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Epson L805 per arsye mos perdorimi.Printeri ka garanci 1 vit.Eshte ne gjendje te printoj me wi-fi nga telefoni ose tableta me nje aplikacion : Espon iprint dhe printon cdo lloj permase flete si pershembull: A4,B5,A5,A6.Printeri eshte per printime te thjeshta per me teper per printime fotografish me letren e duhur per foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim