Shitet Boks Sony Extra Bass i Ri

Shitet nga: Mario Dje 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
I pa hapur nga kutia.Boksi lidhet me bluetooth,nfc dhe aux,eshte kunder ujit dhe pluhurit (IP67).Mban deri ne 12 ore bateri etj.Nuk bej nderrime.
Cmimi 50 euro i padiskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim