Mikrofon

Shitet nga: Koli 22 Maj 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Mikrofoni esht frksibel ka 1m kabull dhe me xhek normal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim