Kamera spiune audio/video.Pergjim smartphone-sh...

Shitet nga: emirjon Sot 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Kontakt: (+355) 069 26 23 555 (Viber-WhatsApp-Telegram)
Dergojme ne gjithe shqiperine brenda 48 oreve dhe kudo jashte per 7 dite.
Shiten kamera spiune pergjimi (video/audio) te gjitha llojeve,duke filluar nga 30 mije leke te vjetra e ne varesi te artikullit, te gjitha te reja, dhe me garanci. (CMIMET TE GJITHA NE LEKE TE VJETRA)

– ore dore me audio-videokamer 50 dhe 70.000Leke
– ore dhome me audio-videokamer 70-L
– kamer wifi, shihet live nga CEL 30L
– stilolaps me audio-videokamer 30L
– varse robash me audio-videokamer 30L
– celes makine me audio-videokamer 30L
– kopse kostumi me audio-videokamer 30L
– cakmak me audio-videokamer 30L
– usb me audio-videokamer 30L
– syze me audio-videokamer 70L
– gprs satelitore spiune, per lokalizim 24ore non stop makinen, motorrin, ose qe mos ju humbin femije-te moshuar, qen-mace 70L
-mikrofon pergjues ambiental, pergjohet deri 500 metra distance radioja nga mikfrofoni, por pa limit dhe pa nevoje per karte sim, pergjohet ne cdo kohe me ane te radios (radio perfshihet ne cmim) 100L
– paisje audio pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 50L
– paisje video pergjuese me karte sim, madhesia e nje shkrepseje 100L
– makine e zakonshme llogaritse spiune, me karte sim 200L
– pergjues-regjistrues i telefonise fikse,perfekte per pergjim telefonatash ne zyra, piceri, shtepi 30L
– rrip pantallonash per meshkuj, me audio-video 200L
– maus PC normal, me karte sim pergjuese ambientale 70L
– llambe ndricimi spiune “infrared” +24 ore non stop monitorim ambientit me wifi nga pc apo cel 195L
– pasqyre dhome me audio-videokamer 70L
– sy magjik dere, me videokamer 40L
– dedektor tymi me audio-videokamer 50L
– kollare kostumi me audio-videokamer 180L
– k.vizite varet ne qafe me a-v.kamer 50L
– kapele me strehe me audio-videokamer 90L
– pult televizori me audio-videokamer 90L

***VINI RE***
BLERJET JANE TE LIGJSHME, POR NUK MBAJME PERGJEGJESI PER MENYREN E REGJISTRIMEVE QE BENI JU:
Kompetenca e përgjimit, në kushte normale, gjatë hetimeve paraprake, realizohet, si më poshtë:
Prokurori i kërkon gjykatës autorizimin për të kryer përgjimet e komunikimeve në vendet private dhe gjykata vlerëson dhe autorizon përgjimin me vendim të motivuar, nenet 221/1 dhe 222/1 të K. Pr. Penale.
PERGJOJME DHE TELEFONAT DHE SMARTPHONAT ANDROID!!
FALEMINDERIT! 🤗
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim