Kamer spiune Wifi Per makine zyra etj

Shitet nga: ETCshop Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR   120 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Zgjedhja e parë e monitorimit të sigurisë për familjen, dyqan, apartament, zyra. Zvendeson rojet e tua besnike, për të mbrojtur sigurinë e vetes dhe të pronës .


"Electronic Technology Center" . Rr Konferenca Pezes (Stacioni Autobuzit Mistomame). Tirane
Tel: +355 69 655 3311
Mail: dnservicealb@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim