Kabllo muzike & perforcues zeri i diskutushem

Shitet nga: Kabllo muzike 11 Jan 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 LEK   60 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shes kto kabllo muzike qe jan per woofer ( gufer ) dhe per bokse zeri jan te trasha mjaftushem per te furnizuar bokse zeri ose guver i kam pas te makina po shita muziken dhe ndaj i shes dhe kto
Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim