Bluetooth speaker

Shitet nga: Remo 15 Gush 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 LEK   4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet boks me bluetooth. Ka vend per usb dhe hyrje AUX. Bateria mban deri ne 10 ore dhe boksi ka kualitet te larte zeri.
Perfshihet:
-Fisha e karikimit
-Fisha e AUX-it
Cmimi: 2500 Leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim