shes magnetofon sony

Shitet nga: aldi 17 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
shes magnetofon SONY MP3 me 3 CD lidhet me laptop, ose me celularin me fish Aux te pershtatshem per lokale shtepi etj..
Shitet per arsye mosperdorimi.
cmimi 200 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim