!!OKAZION!! SONY HOME CINEMA 5.1 1000W E RE AKULL

Shitet nga: ERI Dje 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shes Home Cinema 5.1 Sony BDV-E6100, perfshihet 4 bokse kolone, 1 boks qendror, Woferi per Bass dhe DVD qe esht multimedia, ka cd, dvd, lexon Blueray, usb, Bluetooth...etj komand dhe me pult. 1 jav e perdorur, e bler 550€ e re!!! (5 HERE ESHTE NDEZUR, HOME CINEMA ESHTE E RE)
Esht super e fuqishme, fuqia 1000W!!!
Cmimi: 380€ i diskutueshem
(Mos merni per cmime qesharake!!!!!!!!!!!!!!!!)
Kush ja di vleren nuk e le pa e mar!!!

Cel: 0692043331. Faleminderit.
(Me poshte ju kam paraqitur linkun faqen zyrtare te SONY, keni dhe linkun ne youtube per te pare te qarte se per cfar behet fjal per ata qe nuk e njohin!! )

https://www.sony.co.th/en/electronics/all-in-one-home-cinema-systems/bdv-e6100

https://www.youtube.com/watch?v=R8-i4V-OMgI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim