2 bokse ne gjendje super ,shume te fuqishme 40€

Shitet nga: Sony Dje 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
2 bokse ne gjendje super
Shume te fuqishme
Marka Sony
Cmimi 40€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim