SHITEN BOKSA PIONEER 2 COPE

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxxxxx 16 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: Gm-a3602
Boksa pioneer (King) te perdorur shume pak ,por shume te mire .vetem 20 mije leke te vjetra .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim