Shitet amplifikator Marantz SR5008

Shitet nga: Goni 13 Gush 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet Sintoamplifikator Audio-Video i Markes MARANTZ, modeli SR5008, ne gjendje te barabarte me nje te ri. Per kedo qe eshte i apasionuar, kjo marke nuk ka nevoje per prezantime.
Punon nga 2 kanale ne Stereo deri ne 7.2 kanale x140W secili. Eshte i pajisur me telekomande por praktikisht e panevojshme sepse komandohet nga aplikacioni i celularit.
Sintoamplifikatori ka radio, internet radio, nderlidhje me Apple AirPlay, Spotify, Pandora, etj dhe lidhet me celular ose me USB. Lidhet me internet dhe eshte ne gjendje te beje upgrade te sinjalit video HD-4K.
Amplifikatori eshte i pajisur me microfon dhe ben autokalibrim ne baze te ambjentit te shtepise. Funksione pa fund per te patur efektet ideale si te nje kinemaje ose salle koncerti.
Cmimi 450eur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim