okazjon

Shitet nga: xxxxxx Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 LEK   50 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shitet per arsyje mos perdorimi majtofon me cidi rradjo kaset ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim