Kasetafon Lg 50x4 nuk lexon cd cmimi 10 euro

Shitet nga: Lg Dje 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Kasetafon Lg 50x4 radio cd nuk i punon
Por mund ta lidhesh me mp3 nepermjet radios
Cmimi 10€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim