Adam A7X Studio Monitor

Shitet nga: Adam A7X Dje 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Adam A7X Active 2-Way Studio Monitor
Në gjëndje perfekte sëbashku me kutit e tyre
Çmimi 850€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim